uk
Барбара Шер,Барбара Сміт

Мрій правильно. Як зрозуміти, чого ти насправді бажаєш і як цього досягти

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Якщо ви прагнете змінити своє життя на краще, але не визначилися, у який бік рухатися, якщо відчуваєте у собі приховані таланти і маєте заповітні мрії — ця книга саме для вас. Барбара Шер — хрещена мати коучингу, а загальний наклад її семи бестселерів сягнув кількох мільйонів примірників! Зіркове продовження «Мистецтва мріяти» і бестселер за версією New York Times «Мрій правильно» — для тих, хто мріє про справжній успіх і гідне життя. Які бажання ви приховуєте? Чому не наважуєтеся мріяти — через критику, невиправдані сподівання близьких, вигадані зобов’язання, біль нещастя чи відсутність підтримки? Перевірені мільйонами читачів практичні поради і стратегії, цікаві історії реальних людей допоможуть з’ясувати це. Ця книжка не має на меті зробити з вас іншу людину — вона покаже, як саме змінити життя на краще: налагодити особисті стосунки, здобути гідну роботу, творчо реалізуватися, навчившись мріяти правильно!
This book is currently unavailable
403 printed pages

Impressions

  Anashared an impression2 months ago
  👎Give This a Miss

  4/10

  b2546338579shared an impression3 months ago
  👍Worth reading

  Хуйня

  Виктория Грабчукshared an impression2 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  Очень важно акуратно всё обдумати!)

Quotes

  Анна Хоменкоhas quoted3 years ago
  «Спершу зробіть це, а потім навчитеся, як це робити», — сказав мені один із них.
  Анна Хоменкоhas quoted3 years ago
  Любов — це злиття в єдине ціле. Коли ми народжуємося, належимо батькам, ми їхнє продовження; і така цілісність корисна для виживання немовлят. Повага — це розмежування: ви належите самому собі та не є нічиїм продовженням. Така диференціація вкрай необхідна для щастя дорослого.
  Анна Хоменкоhas quoted3 years ago
  Повірте, наші близькі люблять нас настільки сильно, як тільки можуть. Але їх навчили не слухати дітей, а лише «виховувати». Якщо ж рідні нас не слухають, вони навряд чи дізнаються про наші мрії, не кажучи вже про те, що поважатимуть їх. А наші мрії — це ми самі.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)