bookmate game
Емілі Наґоскі

Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я

Чого бажає жінка? Бути жаданою і жадати. Здавалося б, усе просто. Тоді чому у вашому інтимному житті бракує феєрверків пристрасті? Може, з вами щось не так? Емілі Наґоскі знає відповіді на ці та інші запитання. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Ви відкриєте те заповітне щось, яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою.
456 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  Ivan Shabliishared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  🎯Worthwhile

  Про пізнання і прийняття себе (та свого партнера). Усі ми різні, відчуваємо по-різному, думаємо, сердимось, любимо по-різному. В кожного свої трігери і гальма. Але все це нормально і прекрасно (зазвичай). Читати варто.

  nadiapilgunshared an impression7 months ago
  👍Worth reading
  🎯Worthwhile

  Важлива книга до прочитання молодим дівчинам

  Sergiy Zludenshared an impression2 years ago

  Книжка занадто затягнута. Місцями нудна. Я би поставив 5/10

Quotes

  Виолетта Шмитькоhas quoted3 years ago
  Науку роблять люди, а люди можуть бути дурними.
  andriihas quotedlast year
  Самокритика — це бур’ян, але багато хто з нас навчився поводитись із нею як із заповітною квіткою, навіть коли вона душить жадані рослини нашої сексуальності. Самокритика зовсім не мотивує нас ставати кращими, вона робить нас хворими.
  Надя Витушкоhas quoted2 years ago
  Емоції — це фізіологічні каскади, що прагнуть завершити свої цикли, і вони завершать свої цикли, якщо ви їм дозволите; вони хочуть бути мандрівниками, а не постійними мешканцями. Вони прагнуть рухатися. Дозвольте їм. Ви можете тремтіти, труситися, плакати, згорнутися калачиком. Ви можете помітити, що ваше тіло робить це без вашої волі. Ваше тіло знає, що робити

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)