bookmate game
Лоран Гунель

День, що навчив мене жити

Хто з нас не чекав того дня, який змінив би наше життя? Сонячний вихідний, сповнений теплих барв і позитивних емоцій. Ми уявляємо приємну прогулянку пірсом, звідусіль чутно сміх і невимушені розмови людей довкола. Аж раптом вас хапає за руку молода циганка… «Я прочитаю твоє майбутнє», - каже вона. Ви посміхаєтеся так, наче почули нісенітницю, але руки не прибираєте. Хай там як, жодне передбачення не зіпсує цього дивовижного недільного дня. Однак пророцтво циганки перевертає ваше життя догори дриґом, бо, можливо, цей день — останній. Та хіба таке можливо?..
190 printed pages
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

  b7254988948shared an impression2 years ago
  🌴Beach Bag Book

  Знову про важливість чути себе і шукати сенс у собі, а не у оточуючому середовищі і матеріальних досягненнях. Корисно, якщо життя рухається занадто швидко і інформаційні хвилі заважають фокусуватися на свої думках. Під час відпустки корисно почитати.

  Олександрshared an impression3 years ago

  Читаю, подобається. В мене поганий настрій, тому це читання мене трохи розраджує :)

  Anastasiia Martynovashared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  Мені сподобалася книга. Місцями здавалася якоюсь дитячою, але, можливо, тому легко читається. Трохи дивно виглядають англійські слова серед українського перекладу. Мабуть, то такий стиль.
  Загалом, переглянула свій погляд на деякі речі і отримала декілька інсайтів.

Quotes

  vanikoo vankohas quoted3 years ago
  Ніколи не треба залишатись із тим, хто завдає нам болю. Піти — це найрозумніше рішення.
  Svitlana Bartkohas quoted3 years ago
  Якби кожен з нас усвідомлював величезну цінність себе самого, змін зазнав би весь світ.

  Але ми живемо у світі, де людям рідко коли кажуть те, що про них думають. Люди дуже соромляться це висловлювати і врешті-решт стають дуже стриманими: кожен таємно береже в собі позитивні оцінки, як насінини, які висушуються в кишені замість того, щоб бути посіяними або розвіяними за вітром у землю та в дощ.

  Можливо, в цьому й ховається причина того, що люди не звикли отримувати такі послання, так складно відверто сказати приємну річ комусь і не наштовхнутися на неправильне розуміння або на підозру в нещирих намірах. І якщо завдяки якомусь нечуваному шансу вашу щирість не поставили під сумнів, то в пориві скромності, яка приховує сум’яття від отримання такого незвичного дарунка, ця особа частенько намагатиметься всіма засобами мінімізувати позитивну якість, яку ви йому приписали.
  Olek Fominhas quoted2 years ago
  Надворі було ще прохолодно. Він глибоко вдихнув повітря. Одна з безкоштовних речей у цьому ницому світі. Вони таки знайдуть засіб виставити за нього рахунок, наприклад, тоді, коли його доведеться очищувати.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)