bookmate game
uk
Books
Леонард Млодінов,Стівен Гокінґ

Найкоротша історія часу

Легендарна книжка!
Стівен Гокінґ — людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в астрофізиці. Хвороба прикувала його до інвалідного візка, але не зломила дослідницького духу. Він читає лекції, популяризує наукові знання, знімається в наукових фільмах.
Світовий бестселер вперше українською.
Твір написаний живою мовою і розрахований на широке коло читачів без академічних знань з фізики. Це скорочене й доповнене новими відкриттями в науці перевидання бестселера Стівена Гокінґа «Коротка історія часу», який розійшовся по світу накладом понад 10 млн примірників! Ви дізнаєтесь про появу Всесвіту, чорні діри, теорію суперструн і квантову механіку. Legendarna knizhka!
Stіven Gokіnґ — ljudina-legenda, naukovec', vіdomij svoїmi doslіdzhennjami v astrofіzicі. Hvoroba prikuvala jogo do іnvalіdnogo vіzka, ale ne zlomila doslіdnic'kogo duhu. Vіn chitaє lekcії, populjarizuє naukovі znannja, znіmaєt'sja v naukovih fіl'mah.
Svіtovij bestseler vpershe ukraїns'koju.
Tvіr napisanij zhivoju movoju і rozrahovanij na shiroke kolo chitachіv bez akademіchnih znan' z fіziki. Ce skorochene j dopovnene novimi vіdkrittjami v naucі perevidannja bestselera Stіvena Gokіnґa «Korotka іstorіja chasu», jakij rozіjshovsja po svіtu nakladom ponad 10 mln primіrnikіv! Vi dіznaєtes' pro pojavu Vsesvіtu, chornі dіri, teorіju superstrun і kvantovu mehanіku.
186 printed pages
Original publication
2018
Publication year
2018
Have you already read it? How did you like it?
👍👎

Impressions

 • b6234843701shared an impression3 years ago
  👍Worth reading

  Немного сложная книга, но очень захватывает. Много чего нового открываешь для себя.

 • Inna Tspinshared an impression4 years ago
  👍Worth reading
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile

  Цікаво і зрозуміло, можливо треба два ращи прочитати, але дуже добре розвиває кругозір😊

 • Маргарита Скубакshared an impressionlast year
  👍Worth reading

  Однозначно варто читати

Quotes

 • Julia Farid Torgonskahas quoted3 months ago
  кщо можна мандрувати в минуле, чому ніхто не прибув до нас із майбутнього й не сказав, як це робити?
 • Julia Farid Torgonskahas quoted3 months ago
  Мандрівки в майбутнє можливі. Теорія відносності показує, що можна створити машину часу, яка перенесе вас у майбутнє. Ви входите в неї, чекаєте, виходите й виявляє­те, що на Землі минуло значно більше часу, аніж спливло для вас. Сьогодні в нас немає технологій, які дозволили б таке здійснити, але це лише справа техніки: ми знаємо, що це можливо. Один зі способів збудувати таку машину часу — скористатися парадоксом близнят, який ми обговорювали в розділі 6. Цей спосіб передбачає, що машина часу, у якій ви сидите, злітає, розганяється близько до швидкості світла, рухається так якийсь час (залежно від того, як далеко вперед у часі ви хочете потрапити) і потім вертається назад. Вас не повинно дивувати, що машина часу є водночас космічним кораблем, бо, згідно з теорією ві
 • Julia Farid Torgonskahas quoted3 months ago
  Шляхи світлових хвиль та інтерференція

  Коли таке трапляється, два набори хвиль зводять один одного нанівець, а не утворюють сильнішу хвилю, як можна було б очікувати. Буденний приклад інтерференції світла — райдужне забарвлення мильних бульбашок. Спричинене воно віддзеркаленням світла від зовнішньої й внутрішньої поверхонь тонкої водя
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)