Read
Записки українського самашедшого
Роман написано від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу. У світі надмірної (дез)інформації і тотального відчуження він — заручник світових абсурдів — прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і жінкою, між родиною і професією, між Україною і світом. За жанровою стилістикою «Записки українського самашедшого» — насичений мікс художньої літератури, внутрішніх щоденників, сучасного літописання і публіцистики. Це перший опублікований прозовий роман видатної української поетеси.
Impression
Add to shelf
Already read
409 printed pages
QuotesAll
Vitalik  Voycehovskiy
Vitalik Voycehovskiyhas quoted4 months ago
І я подумав — от якби й у нас не говорили, а пересвистувались. Бо стільки вже наговорено, до цілковитої втрати смислу. Та ще й якоюсь мовою недолюдською, сурогатом української і російської, мішанкою, плебейським сленґом, спадком рабського духу і недолугих понять, від чого на обличчі суспільства лежить знак дебілізму, — а при чому ж тут я? Якби такою мовою спілкувалися люмпени чи бомжі, а то ж по всій вертикалі, починаючи з президента.
Оксана Ступак
Оксана Ступакhas quoted4 months ago
Абияк жили мої батьки, і батьки моїх батьків, і всі гарні порядні люди у цій частині світу завжди мусили жити абияк, задурені черговою владою, черговим режимом. Набридло. Абияк жити я більше не хочу.
b7802353910
b7802353910has quoted7 months ago
Бо стільки вже наговорено, до цілковитої втрати смислу. Та ще й якоюсь мовою недолюдською, сурогатом української і російської, мішанкою, плебейським сленґом, спадком рабського духу і недолугих понять, від чого на обличчі суспільства лежить знак дебілізму, — а при чому ж тут я?
Yulia Korol
Yulia Korolhas quoted7 months ago
Це посліднє діло, коли мужчина нічого не може вдіяти, у нас всі мужчини нічого не можуть вдіяти, я боюся, що моя дружина стане феміністкою і пошле мене на фіґ.
Alina Atalay
Alina Atalayhas quoted8 months ago
Почалося це з того, що я раптом захотів на Канари. Не тому, що курорт, океан, екзотика. А тому, що вичитав у одному журналі, що там десь високо в горах, у вічнозелених нетрях є плем’я, яке не говорить між собою, а пересвистується. І я подумав — от якби й у нас не говорили, а пересвистувались. Бо стільки вже наговорено, до цілковитої втрати смислу. Та ще й якоюсь мовою недолюдською, сурогатом української і російської, мішанкою, плебейським сленґом, спадком рабського духу і недолугих понять, від чого на обличчі суспільства лежить знак дебілізму, — а при чому ж тут я?
On the bookshelvesAll

Julia Antokhina

Хочу прочитать

Mariana Ko

Українське

Dedushka

українською

laranemesh

укр.література

Related booksAll
Related booksAll
Ліна Костенко
ДУМА ПРО БРАТІВ НЕАЗОВСЬ­КИХ

Ліна Костенко

ДУМА ПРО БРАТІВ НЕАЗОВСЬКИХ

Ліна Костенко
Сніг у Фло­рен­ції

Ліна Костенко

Сніг у Флоренції

Ліна Костенко
Гу­манітарна аура на­ції або де­фект го­лов­ного дзер­кала

Ліна Костенко

Гуманітарна аура нації або дефект головного дзеркала

Ліна Костенко
Бе­ре­стечко

Ліна Костенко

Берестечко

Ліна Костенко
СКІФСЬКА ОДІССЕЯ

Ліна Костенко

СКІФСЬКА ОДІССЕЯ

Ліна Костенко

Маруся Чурай

Ліна Костенко

Збірка віршів

On the bookshelvesAll

Хочу прочитать

Українське

українською

Don’t give a book.
Give a library.