Емма Клайн

Дівчата

Влітку 1969 року чотирнадцятирічна Іві Бойд потребувала любові. Але її розлучені батьки переймалися своїми проблемами. Та й що може статися з дівчинкою із заможної родини, що мешкає у престижному районі, лише за три літні місяці перед вступом до елітної школи-інтернату? Слова любові, правди і свободи вона почує від харизматичного Рассела, невизнаного генія музики, лідера комуни хіпі. Та для Іві й дівчат це буде любов і свобода за його правилами. Наркотичний туман, секс, набіги на сміттєві баки біля ресторанів та вторгнення до чужих будинків – за їжею та адреналіном. Але одного дня це перестане бути розвагою…
290 printed pages

Impressions

  Yuliia Dryhushshared an impression2 years ago
  🌴Beach Bag Book
  💤Borrrriiinnng!

  Передбачувана, трохи нудна...Для підлітків,які хочуть бунтувати

  Anastasia Sokolovashared an impression3 years ago
  👍Worth reading
  🚀Unputdownable

  Жива, яскрава і відверта книга. 9 з 10.

  b3005111312shared an impression12 days ago
  👍Worth reading
  🚀Unputdownable

Quotes

  Ira Harasymhas quotedlast year
  Йому хотілося. Як мені хотілося Сюзен. Чи моїй матері хотілося Френка. Хотілося, і було несила тому зарадити, бо то лише твоє життя, коли сам прокидаєшся вранці, тож як можна буде коли-небудь сказати собі, що те, чого ти хотів, було неправильно?
  Kateryna Nosenkohas quoted2 years ago
  буденність стривожили дівчата, пройшовшись звичним світом
  Yana Hrytsaihas quoted3 years ago
  Я побачила стару помаду фірми «Ярдлі» — тепер не косметика, а лише крихкий віск, — яку продавали в Інтернеті майже за сотню доларів. Тож дорослі жінки могли знову відчути її запах, хімічний склад. Як сильно люди хотіли цього — знати, що їхнє життя вирувало, що колишня особистість досі існує всередині них.

On the bookshelves

fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)