Ender Saraç

Artık Ruhunu da Besle

Siz onu hep fiziksel şişmanlığa en doğru çözümleri bulan uzman hekim olarak tanıdınız. Sağlıklı beslenme konusundaki önerilerini dinlediniz, uyguladınız.
Milyonların sevgilisi Dr. Ender Saraç bu kitabında ise 'yaralı ruhları' tedavi ediyor! Stetoskopuyla insanların 'içini' dinliyor. Doğumdan yaşlılığa yaşamın her dönemi için 'manevi gıdalar' öneriyor. Gereksiz yere acı çeken ve çareyi hep 'dışarıda' arayanlara sesleniyor.
Ruh doğru beslenirse, birçok hastalığın da kendiliğinden iyileşeceğini müjdeliyor. Evlilik, iş, başarı, huzurlu yaşam gibi konularda bir türlü amaçlarına ulaşamayanlara da şeytanın bacağını kırmanın ipuçlarını veriyor!
Ona göre ruha en faydalı gıdalar, Allah'ın güzel isimleri! Ender Saraç, Esmaü'l Hüsna'yı günlük yaşamdaki negatiflikleri pozitife çevirmek için nasıl kullanacağımızı anlatıyor. Özel tasarladığı 40 Günlük Tefekkür Diyeti'yle ise ağırlaşan şehir insanını 'hafifletmeyi' hedefliyor.
Artık Ruhuna da Besle! kalbi harekete geçirmek için yazıldı! Ruhun vitaminlerini doğru kullanmak, içinizi karartan düşünce ve sorunların kaynağına inerek onlardan kurtulmak, manevi bir detoksla karanlıktan aydınlığa çıkıp huzur içinde yaşamak istiyorsanız bu kitap tam size göre…
282 printed pages

Impressions

  b7751540629shared an impressionlast year
  👍Worth reading
  🔮Hidden Depths
  🎯Worthwhile
  💞Loved Up

  Necip Fazıl TAŞANshared an impressionlast year
  👍Worth reading

Quotes

  Aycan Şimşekhas quoted10 days ago
  Ya Mü’min” çekmek, hem imanın kuvvetlenmesi için hem de musibetlerden korunmak için oldukça iyidir.
  Aycan Şimşekhas quoted14 days ago
  yrıca “Ya Kuddûs, Ya Hâlık” esmalarını birlikte zikretmenin de vesveselerden kurtulmaya faydası vardır.
  Aycan Şimşekhas quoted14 days ago
  Biz sadece dünya gezegeninde gördüğümüz veya teleskoplarla da algılayabildiğimiz kadarını biliyoruz, onlara var diyoruz ama Yüce Allah “Ben el-Melik’im” diyor, yani sizin algılayamadığınız daha çok boyutlar, varlıklar ve olaylar var diyor.

On the bookshelves

  Senem Cengiz
  Health
  • 321
  • 2
  Recep Demir
  OKUNACAKLAR
  • 30
  • 1
  Eylem Amil
  Kitap
  • 21
  • 1
  Aycan Şimşek
  Motivasyon💕
  • 13
  • 1
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)