Уте Ергардт

Quotes

Iryna Shkliankahas quotedlast year
Найбільший камінь спотикання, який мусять подолати жінки, — це думка, що вони неодмінно мають усім подобатися. Заради цього вони відмовляються від самоствердження, незалежності та влади. Замість того щоб «відшукати самих себе», віддаляються від себе ж.
Iryna Shkliankahas quotedlast year
Більшість жінок сильніші, ніж гадають. Вони самі себе вважають слабкими, залежними створіннями, які потребують захисту сильних чоловіків.
annafirman77has quoted2 years ago
Найбільший камінь спотикання, який мусять подолати жінки, — це думка, що вони неодмінно мають усім подобатися.

Impressions

Соломія Гавришкевичshared an impressionlast month
🔮Hidden Depths
👍Worth reading
🐼Fluffy

🫧🩷💫

 • Кристина Олейникshared an impressionlast month
  🔮Hidden Depths
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  👍Worth reading

  Ця книжка додає мотивації діяти проти вкорінених стандартів,і просто бути собою, пробиваючи таким чином шлях до здійснення своїх цілей та мрій.

 • Alinashared an impression8 months ago
  💡Learnt A Lot
  🎯Worthwhile
  👍Worth reading

  Терплячість - важлива якість, коли читаєш цю книжку. Для мене вона видалася надто стереотипною. Я не знаю, де ще так виховують дівчат, як описано в книзі… але 10% інформації виявилися вкрай цінними, тому власне я вважаю що вони коштують читання.
  Якщо у вас є питання на кшталт «Що я роблю не так у випадку, коли…» - має сенс почитати. Мені допомогло зрозуміти себе у стосунках з чоловіком, і відповісти на питання, чому я стала такою поступливою, хоча внутрішньо я не така.
  І уже такою поступливою я не буду :)

 • fb2epub
  Drag & drop your files (not more than 5 at once)