Хоакім де Посада

Quotes

Анастасіяhas quoted8 months ago
П’ять кроків зефірного плану

1. Що тобі потрібно змінити? Які стратегії ти здатна застосувати негайно, щоб припинити з’їдати свій зефір? До чого ти готова заради змін?
2. Які твої сильні та слабкі сторони? Що тобі треба вдосконалити? Як це зробити найкращим чином?
3. Які твої головні цілі? Обери щонайменше п’ять цілей і запиши їх. Потім запиши, що необхідно зробити для їхнього досягнення.
4. У чому полягає твій план? Виклади його в письмовій формі. Якщо ти чітко не бачиш своєї цілі, ти її не досягнеш.
5. Що ти збираєшся робити, щоб реалізувати свій план? До яких дій ти готова вдатися сьогодні, завтра, наступного тижня, наступного року, щоб наблизитися до своєї мети? Постав собі запитання, як Артур у притчі: «Як зохотитися робити речі, які не­успішні люди робити не бажають?»
Валерія Шевчукhas quotedlast year
Найдивовижнішим жінкам, яких я знаю, чия мудрість у поєднанні із сильним характером надихає мене на всі найвеличніші вчинки, — моїм донькам.
Анастасіяhas quoted9 months ago
Що ми не можемо контролювати інших людей і не можемо контролювати більшість подій. Однак ми можемо контролювати власну поведінку. А те, як ми поводимося, може мати надзвичайний вплив на поведінку інших. І наші вчинки у відповідь на певну подію, наша реакція на неї значно важливіші за саму подію. Власний приклад надає надзвичайну силу нашому впливу — силу переконливості. А це найпотужніший інструмент для досягнення успіху

Impressions

Юляshared an impression2 years ago
🔮Hidden Depths
💡Learnt A Lot
🎯Worthwhile
👍Worth reading

 • Еллен Сінґер,Хоакім де Посада
  Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху
  • 340
  • 128
  • 11
  • 16
  uk
  Books
 • fb2epub
  Drag & drop your files (not more than 5 at once)