sq
Books
Charley Brindley

Pilivesa Kundër Fluturës

Pilivesa dhe Flutura janë avionë spiunë shumë të vegjël që u ngjasojnë insekteve të gjalla. Ato mund të fluturojnë përreth objekteve ushtarake dhe kampeve të terroristëve pa rënë në sy ndërkohë që mbledhin të dhëna të regjistruara me video në lidhje me këto objekte dhe me njerëzit që i ruajnë. Gjatë misionit të tyre të parë në një pjesë të izoluar shkretëtire, pilotët e tyre në largësi, një Amerikan dhe një Rus, përfshihen në një përpjekje të pazakontë për mbijetesë. Gjatë përpjekjeve për gjetjen e avionëve të tyre spiunë të dalë tashmë jashtë loje, pilotët zbulojnë një sekret tronditës për veten e tyre.
135 printed pages
Original publication
2021
Publisher
Tektime
Translator
Gentian Cane

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)