sq
Books
Kenia Soares

Selfie dhe dëshira për pamjen e përsosur

Selfie dhe rrjetet sociale.
7 printed pages
Original publication
2020
Publisher
Bibliomundi

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)