sq
Books
Zonja Tracilyn George

I Përzgjedhuri

Jeta ime nuk është ajo që dikush do ta quante normale. Që nga lindja ime, unë jam përballur dhe kapërcyer shumë sfida për t'u bërë personi që jam sot. Jeta është rrallë e lehtë edhe nëse duket kështu për të tjerët.

Gjithkush duhet të merret me fatkeqësitë e veta në mënyrën e vet. Shumica qëndrojnë të heshtur në përpjekjet e tyre duke besuar se do të jenë një barrë për të dashurit e tyre.

Pasi të lexoj historinë time, shpresoj ta përcjell mesazhin, Ti nuk je vetëm. Ju jeni e fortë nga sa mendoni dhe besoj se jeni një e mbijetuar.73 printed pages
Original publication
2021

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)