FC Mezzi 2. Cīņa līdz beigām, Daniel Zimakoff
lv
Audio
Daniel Zimakoff

FC Mezzi 2. Cīņa līdz beigām

Listen in app
Futbols nav dzīvības un nāves jautājums — tas ir daudz svarīgāks!

Džeikam, Nikam, Pīteram un pārējiem FC Mezzi spēlētājiem turnīrā klājas diezgan labi. Vai viņiem izdosies uzvarēt un nokļūt visaugstākajā līgā? Nekad agrāk nevienai jaukta tipa komandai tas nav izdevies. Viņu pretinieki ir patiešām prasmīgi spēlētāji, un daži FC Mezzi spēlētāji pat tiek savainoti. Tik īsā laika sprīdī ir grūti atrast jaunus spēlētājus, bet viņiem paveicas, jo uz pilsētu pārvācas kāds jauns zēns. Viņam ir slavens vārds — Zlatans. Vai viņš prot spēlēt futbolu? Vai viņš grib to darīt?

Futbols nav dzīvības un nāves jautājums — tas ir daudz svarīgāks! \n\nDžeiks un viņa draugi izveido paši savu futbola komandu — FC Mezzi. Kopā ar viņiem izdzīvosim futbola treniņus, turnīrus, kā arī vecas un jaunas draudzības. Mazliet iepazīsimies arī ar mīlestību. \n\nVisas šīs grāmatas ir par prieku spēlēt futbolu!

Daniel Zimakoff ir dzimis 1956. gadā, un viņam ir bibliotekāra izglītība. Kopš debijas 1980. gadā viņš ir sarakstījis neskaitāmas grāmatas bērniem un pat saņēmis Kultūras ministrijas Bērnu grāmatu balvu.
1:04:34
Publisher
Saga Egmont

Impressions

👍
👎
💧
🐼
💤
💩
💀
🙈
🔮
💡
🎯
💞
🌴
🚀
😄

How did you like the book?

Sign in or Register

Open the app & listen

Bookmate now offers audiobooks! We have stacks for you to listen to, but right now you can only do that on your phone or tablet via our apps.

FC Mezzi 2. Cīņa līdz beigām, Daniel Zimakoff
FC Mezzi 2. Cīņa līdz beigām
1x4:20-2:20:15
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)