pl
Monika Cieluch

Mężczyzna z przeszłością

unavailable
Wiktor próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i stara się sprawnie manewrować pomiędzy pracą, domem, a opieką nad Agatą i Jankiem. Pewnego dnia do JJ’s Studio trafia Ignacy Zarzycki. W chwili, w której trzynastolatek pojawił się w studiu, świat Różyckiego zadrżał w posadach.
Czy skrzywdzony w dzieciństwie Wiktor, stanie na wysokości zadania? Jak ułoży się jego relacją z Igą – nieobliczalną kobietą, która jest zdolna do wszystkiego? Czy uda mu się pomóc Agacie w powrocie do normalności? I z czym przyjdzie się zmierzyć Hani i Jakubowi?
Ostatni tom cyklu Niepokorni rozerwie Wasze serca, by następnie stopniowo je posklejać w całość. Tylko, czy oby na pewno?


Rodowita grudziądzanka. Matka, żona i przyjaciółka, w wolnej chwili oddająca się lekturze, jak i tworzeniu własnych historii. Debiutowała na łamach portalu Wattpad w roku 2014. Cztery lata później na rynku wydawniczym ukazała się powieść obyczajowa autorki pt Miłość szeptem mówiona. Autorka cyklu Niepokorni, oraz Czekoladowego Zacisza, które do rąk czytelników trafią w 2020/2021 roku. W swoich książkach stawia na emocje i realność bohaterów. Miłośniczka miętowej czekolady i pieszych wycieczek.
This audiobook is currently unavailable
12:07:49
Publisher
Saga Egmont

Impressions

    How did you like the book?

    Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)