bookmate game
uk
Books
Сьюзен Девід

Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя

  • Іра Дунаєваhas quoted2 years ago
    Насправді негативність — нормальна. Це фундаментальний факт. Ми так влаштовані, аби іноді мати негативні відчуття. Просто така людська природа. Надмірність стресу через позитивну налаштованість — це результат того, що наша культура, образно кажучи, заліковує нормальні коливання наших емоцій, а суспільство часто дослівно заліковує невгамовних дітей і жінок з перепадами настроїв.
  • Sonyahas quoted2 years ago
    треба пам’ятати, що чиясь негативна оцінка рідко буває об’єктивною77 і що нема рації вважати цю критику істиною та, далебі, не слід її залучати до власної самооцінки.
  • Sonyahas quoted2 years ago
    Власне, одним із великих парадоксів людського досвіду є те, що ми не можемо змінити себе й наші обставини, не прийнявши того, що існує зараз. Прийняття — перед­умова зміни.
  • Sonyahas quoted2 years ago
    Мавпячий мозок переймається спонуками минулого («Я не можу вибачити те, що він вчинив») і повабом майбутнього («Не дочекаюсь, коли піду до менеджера і висловлю йому свою думку»).
  • Sonyahas quoted2 years ago
    «Мавпяче мислення» — це термін з галузі медитації, що описує нескінченну внутрішню балаканину, що перестрибує з теми на тему, як мавпа — з дерева на дерево.
  • mukola13has quoted2 hours ago
    Пересічний кіноглядач, який поринув у перегляд фільму, може не помітити деталей і помилок сюжету або перебігу сцени, як-от у великому плані актор тримає філіжанку кави, а через кілька секунд у загальному плані — ні. Дослідники пропонували учасникам переглянути в лабораторії короткі відео21, у яких є порушення перебігу дії. У знятій сцені розмови камера постійно працює з наїздами від одного мовця до іншого, а в одного героя, наприклад, постійно міняється одяг. Або герой підводиться, щоб відповісти на телефонний дзвінок, і тут камера змінює кут зйомки, а в новому кадрі героя грає вже інший актор.
  • mukola13has quoted2 hours ago
    У них набагато яскравіше життя, ніж у мене. І заробляють вони більше!»
    • Спроба скинути вагу: «Я — гидка свиня. Треба це кидати. Усі в нашій кімнаті мають кращий за мене вигляд».

    А ось і ключ11 до того, чому відбувається такий простий перехід від нейтральної думки до рибки на волосіні:
    Мері мала маленьке ______________.
    «Ягня», еге ж? Цілком можливо. Це с
  • oksanaprotsiuk2has quoted2 days ago
    Коли я згадуватиму про сьогодні, то що з усього зробленого вважатиму корисним для себе?». Ідеться не про те, що вам подобалося чи не подобалося робити в конкретний день, а про те, що в ньому цінного для вас.
  • oksanaprotsiuk2has quoted2 days ago
    Коли знаєте, що вам насправді болить, ви можете звільнитися від того, що вам не болить.
  • oksanaprotsiuk2has quoted2 days ago
    Якби сталося диво і з мого життя щезли хвилювання і стрес, яким стало б моє життя і чого нового я прагнула б?
    Відповіді на ці питання можуть допомогти вам почати виокремлювати наріжні засади вашого життя, багато з них мають інгерентний характер, якщо ви цього експліцитно й не знаєте.
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)