sq
Books
StaVl Zosimov Premudroslovsky

Detektiv i çmendur. Detektiv qesharak

Në Angli ka një detektiv, Sherlock Holmes dhe Dr. Watson; Në Evropë — Hercule Poirot dhe Heastings; në SH. B.A., Niro Wolfe dhe Archie Goodwin.
Dhe këtu, rusët, ky është gjenerali i rrethit Klop dhe ndihmësi i tij i keq, korali, Incifalapat.
Së bashku ata nuk do ta shohin njëri-tjetrin, por kjo nuk i ndalon ata të hetojnë çështjet penale…
Ky roman u pëlqye nga Putini.
# Të gjitha të drejtat e rezervuara.
274 printed pages
Copyright owner
ООО «Издательские решения»
Original publication
2020

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)