sq
Books
StaVl Zosimov Premudroslovsky

N THE DIT. E vërteta humori

Ky koleksion tregon për jetën e shtresave më të ulëta të popullsisë së Rusisë së fuqishme, jo të plotë dhe të shkathët.
Por njerëzit e pastrehë rus nuk dekurajohen dhe gjejnë gëzim në gjithçka.
Nuk ka politikë, ka vetëm një jetë të thjeshtë të këtyre njerëzve fatkeq. Ata janë shpirti i Rusisë, një botë paralele dhe pjesore në të është e hapur për të gjithë.
Lexoni dhe shijoni, por mos u kapni. Ky roman u pëlqye nga Donald Trump…
# Të gjitha të drejtat e rezervuara..
267 printed pages
Copyright owner
ООО «Издательские решения»
Original publication
2019

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)