cs
Bc. Radka Hornek,Mgr. Lucie Šťastná

KVALITNÍ ŽIVOT S TINNITEM

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
…když jsem před lety onemocněla tinnitem, má situace byla naprosto zoufalá o to víc, že jsem neměla žádnou pozitivní zprávu o tom, že se někdo vyléčil. Nejprve jsem se snažila získat informace o léčbě od lékařů a poté hlavně na internetu.


Neměla jsem k dispozici žádný lék/tabletku, kterou bych spolkla a po které by se mi aspoň na chvíli ulevilo (podobně jako u bolesti hlavy). Co bylo ale nejhorší? Byla to šokující negativní zpráva od lékařů, že se s tím nedá nic dělat. Tato informace mi vzala veškerou naději, že budu mít v hlavě a uších opět ticho jako dřív. Moje životní cesta se zlomila a rozdělila zároveň život na období před tinnitem a po vzniku tinnitu.


V té době jsem doslova hltala informace o tinnitu z internetu. Zjišťovala jsem možnosti léčby, nebo aspoň „něco" na zmírnění tinnitu. Oslovila jsem spousty lidí, kteří žijí s tinnitem, oslovila jsem léčitele, ale bohužel s nulovým efektem. Nikdo mi neporadil, co mám dělat, abych si to utrpení zmírnila.
Představa, že bych v té době našla někoho, jako jsem teď já - kdo má osobní zkušenost a prošel cestou k pozitivní změně - by pro mne bylo velice povzbudivé, inspirující a motivující.


Když vám někdo vezme naději hned na začátku cesty, vezme vám absolutně všechnu energii, kterou potřebujete pro to, abyste byli schopni tinnitus zvládnout. Proto jsem se rozhodla poslat do světa své poselství o tom, že na základě mé osobní zkušenosti můžete žít kvalitní, šťastný a spokojený život, přestože máte tinnitus.


A přestože máte tinnitus, můžete mít v hlavě ticho!
This book is currently unavailable
54 printed pages
Original publication
2021
Publisher
Radka Hornek

Impressions

  👍
  👎
  💧
  🐼
  💤
  💩
  💀
  🙈
  🔮
  💡
  🎯
  💞
  🌴
  🚀
  😄

  How did you like the book?

  Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)