Yeni Başlayanlar İçin İlginç Bilgiler, Lilay Koradan
tr
Lilay Koradan

Yeni Başlayanlar İçin İlginç Bilgiler

Notify me when the book’s added
To read this book, upload an EPUB or FB2 file to Bookmate. How do I upload a book?
Hayatın kendisi bir gizemdir aslında… Bu gizemi, yaşadıkça, araştırdıkça, öğrendikçe çözüyoruz. Ama çözdüklerimiz, sadece okyanusta bir damladan ibaret… Zira dünyada o kadar çok şey oluyor ki… Hepsini öğrendiğimizi farz etsek bile, o şeyleri öğrendiğimiz anda bile birçok yeni şeyler oluyor, yeni bilgiler keşfediliyor. Dolayısıyla bilgi denilen şey sonsuz bir derya… Bununla birlikte bu deryaya biz sizler için dalıp, bu bilgi okyanusundan en ilginç olanları biz sizler için araştırdık.

Kitabı okuduğunuzda dünyada neler olduğunu, olağan gördüğümüz şeylerin detayındaki sıradışılıkları, geçmişte yaşanan ilginç olayları, bu olayların doğurduğu ilginç bilgileri ve günümüzde tespit edilen ilginçlikleri de okuma fırsatı bulacaksınız. Böylece bu dünyanın, bu hayatın sıradan, rutin ve durağan bir oluşum olmadığının farkına varacak, hayatınızdaki detaylara karşı bundan sonra farkında olarak bakacak ve yaşamınızın renklenmesine müsaade edeceksiniz diye umuyoruz.

Dünyadaki ilginç olaylar ve bilgiler sahnesine “hoş geldiniz” diyerek, bu keşif dolu yolculuğunuzda size güzel ve mutlu okumalar diliyoruz.
This book is currently unavailable
63 printed pages

Impressions

How did you like the book?

Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)