pl
Beata Worobiec

Oko Kanaloa - Szyfr wtajemniczenia

unavailable
Sheyla dzieli na co dzień swój czas na studiowanie, spotkania z przyjaciółmi oraz rozmowy z nadopiekuńczą matką. Ot, zwyczajnie życie przeciętnej młodej kobiety. Wszystko ulega zmianie, gdy na uczelni pojawia się nowy chłopak. Sheyla ma za zadanie napisać o nim artykuł. Jest tak zaangażowana w sprawę, że - krocząc jego śladami - dociera do sekretnego bractwa Vis Maior, które utrzymuje w tajemnicy fakt istnienia magicznych istot. Kiedy bractwo broni ziemię przed demonami, zły Neftyda usiłuje je uwolnić, by pogrążyć świat w chaosie. Sheyla wraz z przyjaciółmi próbuje zapobiec nieszczęściu.

Pierwsza część opowieści o Sheyli, która wchodzi w struktury bractwa Vis Maior (Siła Wyższa) i pragnie ochronić ziemię przed atakiem demonicznych istot.

Beata Worobiec - pseudonim sir B. Angel. Urodzona 21 lipca 1991 roku. Autorka literatury gatunkowej. Pierwsze kroki pisarskie stawiała na portalu Onet, którego czytelnicy nakłonili ją do wydawania książek. Tworzy fantastykę, science fiction, kryminały, sensację, thrillery, romanse, jej książki zawierają także wątki erotyczne. Autorka bloga beatapisze.pl.
This audiobook is currently unavailable
9:34:25
Publisher
Saga Egmont

Impressions

    How did you like the book?

    Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)