pl
Justyna Spandel

Arkadia

unavailable
Nadia wraz z rodziną wyprowadza się do Stanów Zjednoczonych, aby rozpocząć nowe życie, po tym, jak wplątali się w problemy w Polsce, przed którymi musieli uciekać. Mimo to nie dane jest im cieszyć się nowym startem zbyt długo. Upragniony spokój przerywa pojawienie się w mieście aniołów, które zaczynają zabijać wszystkich ludzi, aby pozyskać ich ciała, a także niszczą planetę, uporządkowując ją według swoich upodobań. Nadia musi rozdzielić się z rodziną i rozpocząć walkę o przetrwanie. Razem z grupą rebeliantów postanawia stawić czoła intruzom, jednak wtedy okazuje się, że to nie będzie takie proste, ponieważ sama jest w pewien sposób z nimi powiązana. Którą stronę wybierze i dla kogo postanowi walczyć? Czy anioły, które stąpiły na Ziemię są gorsze od ludzi?
Arkadia to powieść nie tylko o apokalipsie, ale także o sile miłości i wiary. Dopóki nie tracimy nadziei, to wszystko jest możliwe, a każdy upadek możemy potraktować jako kolejną lekcję.

Justyna Spandel - tłumaczka i pisarka w jednym. Wychowywała się i mieszka na Śląsku. Z zawodu jest tłumaczem języka angielskiego. Prywatnie miłośniczka psów i kotów, żyjąca jednocześnie w trzech różnych światach - tym realnym, wymyślonym w głowie i z książki, którą właśnie tłumaczy. Kocha dobre thrillery i seriale. Uwielbia, kiedy książki, oprócz dawania chwili relaksu, pozwalają spojrzeć na świat pod zupełnie innym kątem. Od kilku lat pisze i publikuje swoje powieści w sieci.
This audiobook is currently unavailable
9:01:56
Publisher
Saga Egmont

Impressions

    How did you like the book?

    Sign in or Register
fb2epub
Drag & drop your files (not more than 5 at once)